Hakkımızda

Panalı Day. Tük. Mal. San. ve Tic. Aş.

 

Panalı ev ve bahçe dekorasyon ürünleri ithalatı yaparak sadece toptan ürün tedariği alanında faaliyet gösteren bir firmadır. 

Yaşam alanlarında ihtiyaç duyulan dekoratif ve kullanışlı ürün yelpazesini şık tasarımları ve geniş ürün ağı ile sizlerle buluşturuyoruz.

İthalatını yaptığımız ürünler içerisinde çok amaçlı hasır sepetler, ahşap grubu ürünler, ferforje ürünler ve porselen ürünler grubu alanında bir çok farklı çeşit ve tasarım yer almakta ayrıca yeni ürün grupları da ürünlerimiz arasına dahil edilmektedir.
Sunulan tüm ürünler yaşam alanlarında kullanışlılık sunmakta, zarif ve şık tasarımları ile  bulundukları ortama renk katmakta, beğenilen ve talep gören ürünler arasında yer almaktadır. Tüm bu ürünler zarif ve şık tasarımları ile yaşam alanlarını güzelleştirmektedir

Panalı ürünlerine eklenen harika yeni modelleri ilk önce siz duyun! Yeni ürünlerden haberdar olmak için hemen bayilik üyeliğinizi oluşturun.

 

Sürekli Yenilenen Geniş Bir Ürün Gamı 

 

Panalı ile dekorasyonunuzun tamamlayıcı ürünlerine evinizi açın.

Her bir ürün grubumuz onlarca farklı tasarımda çeşitli ürünler sunmaktadır. Zevkli tasarımlarının yanında el işçiliği ve kalitesi ile de ürünlerimiz ayrıca farkını ortaya koymakta ve daha cazip hale gelmektedir.

 
Evinizin İhtiyacı Ürünler

Mutfak ürünlerinden, dekoratif aksesuarlara çok amaçlı ürün çeşitleri

 

El İşçiliği & Onlarca Tasarım

Ürün gruplarındaki zengin tasarım ve zevkli el işçilikleri

ile yaşam alanlarınıza renk katın

Bahçelerin Tamamlayıcı Dekorları

Masa, sandalye, renkli çiçeklerinizle bütünleşen tamamlayıcı dekoratif çiçeklikler vb. çeşitler.

Çok Amaçlı Ürünler

Hasır sepetlerimiz ve ahşap ürünlerimiz farklı alanlarda kullanım seçeneklerine sahip